Главная Контакты Карта сайта
(044) 503-73-65
Авиабилеты, бронирование авиабилетов, заказ билетов, специальные предложения, тарифы, правила перевозки багажа
Главная Новости Печать страницы
20.03.12    В Україну приходить іспанський лоукост Vueling

Чутки про прихід на український ринок іспанського лоукостера Vueling нарешті підтвердилися.

Починаючи з 10 квітня з Борисполя в Барселону двічі на тиждень (попередньо – по вівторках і суботах) буде літати «Аеробус-320» (180 крісел). В «Наталі Турс України», яка, власне, і привела перевізника в Україну, поки не розкривають всіх подробиць польотної програми. Відзначають лише, що рейси будуть здійснюватися не тільки зі столиці. Швидше за все, з Vueling ближче познайомляться в Харкові та Донецьку.

Зазначимо, що до цих пір туроператори мирилися з монополією МАУ в цьому сегменті перевезення. І вартість перельоту до Барселони, за оцінками експертів, була завищена відсотків на 15-20. Трохи дешевше обходилися квитки від Wizz Air. Але Жирона, куди літав угорський перевізник, істотно програє Барселоні за місцем розташування, так як знаходиться в стороні від головних туристичних маршрутів.

«Партнерство з Vueling в даній ситуації – найкраще рішення для« Наталі Турс України », тим більше що іспанське напрямок є у цього туроператора основним», – вважає директор з туризму TUI Ukraine Тетяна Щупак. За словами експерта, прихід нового лоукостера – дуже хороша новина для всіх: ця подія напевно вплине на політику ціноутворення інших авіакомпаній.
За прогнозами фахівця Юлії Тараненко, вартість перельоту з Vueling буде десь в районі 330-350 доларів, що на сотню менше, ніж у МАУ.

Втім, туроператори навряд чи разом перебіжать до нової авіакомпанії. «Для початку треба дізнатися, на яких умовах входить сюди перевізник. Якщо весь його обсяг буде належати «Наталі», то про співпрацю з іншими туроператорами можна навіть не міркувати », – зазначає Тетяна Щупак.

У будь-якому випадку кількість перевезення на Іспанію цього літа серйозно збільшиться, кажуть спостерігачі. І закінчитися це може не так і здорово. З одного боку, візи зараз видають без проблем, Туреччина подорожчала, а Єгипет здувся, з іншого – є ще Греція, Кіпр і інші напрямки, включаючи ОАЕ. Так що торішня ситуація з розпродажем турпакетів в Іспанію по 200 євро, швидше за все, повториться.


Менеджеры и услуги
Региональные офисы
СОНАТА
Бронировка билетов в системе s
Бронировка билетов в системе t2t
Заказ билета нашему менеджеру
Курс валют

1 USD     =     28 ГРН

Главаня